Activitățile claselor I-C, I-D, II-C și IV-C în cadrul programului „Școala altfel: Să știi mai multe, să fii mai bun!” – Ediția 2017

Luni, 6 martie, elevii claselor a I-a C, a I-a D, a II-a C și a IV-a C, sub îndrumarea prof. Dorina Hădărău, prof. Elisabeta Buia, prof. Ancuța Crăciun și prof. Luciana Motofelea, au realizat creații din diverse materiale în cadrul expozițiilor „Inima mamei”, „Mâini dibace”, „Să iubim natura” și „Micii pietoni”. În mijlocul elevilor a fost și Agentul Șef Principal de Poliție Iacob Neamțiu, care a vorbit cu elevii despre principalele reguli de circulație pentru pietoni.

Toate aceste activități au avut loc în cadrul programului „Școala altfel: Să știi mai multe, să fii mai bun!”.