ELEVI

Elevii Liceului Tehnologic "Liviu Rebreanu", Maieru - an școlar 2013-2014

Nr. crt.ClasaDiriginte/ÎnvățătorLink
1.0-AURSA LENUȚAvezi aici
2.0-BBERENDE ELENAvezi aici
3.0-CREBRIȘOREAN MARIAvezi aici
4.I-ALORINŢIU ANA-MARIAvezi aici
5.I-BBURNAR MARIAvezi aici
6.I-CMOTOFELEA LUCIANAvezi aici
7.II-ACANDALE NICOLAEvezi aici
8.II-BBÎRTA ŞTEFANIAvezi aici
9.II-CRAUCA SILVIAvezi aici
10.III-APÎRLEA LUCREŢIAvezi aici
11.III-BBINDEA RODOVICAvezi aici
12.IV-APOP MĂRIUŢAvezi aici
13.IV-BCRĂCIUN ANCUŢAvezi aici
14.IV-CCĂRBUNE VICTORIAvezi aici
15.IV-DSIDOR LEONTINAvezi aici
16.V-AURSA ELENAvezi aici
17.V-BPIORAȘ MIRCEAvezi aici
18.V-CBINDEA MARIAvezi aici
19.VI-ABONTAŞ VALERvezi aici
20.VI-BBARNA SÂNZIANAvezi aici
21.VII-AURSA LIVIUvezi aici
22.VII-BDUMITRU MARINAvezi aici
23.VII-CTRIPA IOANvezi aici
24.VIII-AHĂDĂRĂU CRISTINAvezi aici
25.VIII-BDUMITRU ADRIANAvezi aici
26.VIII-CMUREŞAN VIRGINIAvezi aici
27.IX-A Servicii/EconomicBODRIHEIC DORUvezi aici
28.IX-B Tehnic/MecanicăCROITOR IOANvezi aici
29.IX-C Servicii/Turism şi alimentaţieCOTUL ADELAvezi aici
30.X-A Servicii/EconomicURECHE VICTORIAvezi aici
31.X-B Servicii/EconomicLIPAN PĂUNIŢAvezi aici
32.X-C Tehnic/MecanicăPUI ALEXANDRUvezi aici
33.X-D Servicii/Turism şi alimentaţiePARTENE IOAN FLORINvezi aici
34.XI-A Servicii/EconomicGYORGY MARIAvezi aici
35.XI-B Servicii/EconomicCOTUL GRIGOREvezi aici
36.XI-C Tehnic/MecanicăBÎRTA ANTONvezi aici
37.XI-D Servicii/Turism şi alimentaţieGYORGY RAYMONDvezi aici
38.XI-E Tehnic/Industrie textilă şi pielărieVASILICHI IOANvezi aici
39.XII-A Servicii/EconomicDUNCA CLAUDIAvezi aici
40.XII-B Servicii/EconomicREBREAN LUCREȚIAvezi aici
41.XII-C Tehnic/MecanicăBERENDE TOADERvezi aici
42.XII-D Servicii/Turism şi alimentaţieBINDEA IOANvezi aici
43.XIII-A seral Servicii/EconomicBINDEA OVIDIUvezi aici
44.XIV-B seral Tehnic/Industrie textilă şi pielărieCICAI DOMNICAvezi aici
45.ANUL I - ȘCOALA DE MAIȘTRI - Maistru mecanic pentru întreţinere şi reparaţii utilaje şi instalaţii MUREȘAN CIRILĂvezi aici
46.Anul II PostlicealCRĂCIUN ADRIANvezi aici